Autorizējies savā SMScredit.lv profilā:
Nepareizs e-pasts vai parole
Tālrunis
67 333 990
Epasts
Čats ar konsultantu
Spied šeit, lai sāktu čatu ar konsultantu
Kā saņemt kredītu?
  Vairāk video šeit >
 

Kontakti
Katru dienu
7:00–24:00
Tālrunis
67 333 990

Kāpēc aizņemties no SMScredit.lv?

Skaidrs maksimālās kredīta summas apmērs

Pirmais kredīts līdz EUR 300 ir pieejams bez maksas. Veicot pirmā kredīta atmaksu, kredīta summa tiek palielināta līdz EUR 425.

Ātrums

Reģistrēties SMScredit.lv un pieteikties kredīta saņemšanai SMScredit.lv mājas lapā ir ātri un vienkārši. Kredīta izskatīšana un naudas saņemšana pozitīva lēmuma gadījumā notiek 10 minūšu laikā (98% gadījumu), SMScredit.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros.

Ērta pieteikšanās kredītam

Lai saņemtu kredītu no SMScredit.lv, nav nepieciešams doties uz SMScredit.lv biroju vai tikties ar klientu apkalpošanas konsultantu. Visas nepieciešamās darbības kredīta saņemšanai tiek veiktas internetā vai ar mobilā tālruņa palīdzību.

Drošība

SMScredit.lv ir tirgus līderis nebanku kredītu nozarē, kam uzticas vairāk kā 1 000 000 klientu visā pasaulē. SMScredit.lv garantē klientu datu drošību, konfidencialitāti un saprotamus aizņemšanās nosacījumus.

Pieejamība

SMScredit.lv kredīts ir pieejams jebkurā vietā Latvijā, kur darbojas mobilais tālrunis vai ir pieejams internets.

Dažādas kredīta atmaksas iespējas

Kredītu ir iespējams atmaksāt ar internetbankas starpniecību, jebkurā bankas filiālē, Latvijas Pasta nodaļās un Narvesen veikalos.















Kontaktinformācija
AS "4finance", adrese: Lielirbes iela 17a - 8, LV-1046, Rīga. Licence patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Nr. NK-2014-015, pamatojoties uz MK 2011.gada 29.marta noteikumiem Nr.245.

Gada procentu likme (GPL)
Gada procentu likmes aprēķina piemērs: Aizdevuma summa EUR 300.00; Aizdevuma termiņš 30 dienas; Kopējā summa (pamatsumma un procenti), kas būs jāmaksā, EUR 330.00. Gada procentu likme (GPL) - 218.9 %.

Informācija par sankcijām
Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā tiek aprēķināti nokavējuma procenti 0.75% apmērā no kopējās kavēto maksājumu pamatsummas par katru kavējuma dienu.

Atjaunošanas politikas informācija
Aizņēmējam ir tiesības ierosināt aizdevuma termiņa pagarināšanu, iemaksājot pagarināšanas komisiju apmērā, kāds norādīts termiņa pagarinājuma piedāvājumā Aizņēmēja profilā.