SMS kredīts – viens no ātrā aizdevuma veidiem

Aizņemšanās tiešsaistē ir visai populāra, bet, vai zināji, ka īstermiņa kredīts ir pieejams ne tikai internetā? Pie daudziem nebanku aizdevējiem ātro kredītu var noformēt arī ar mobilā telefona starpniecību. Gan kredīti internetā, gan SMS kredīti ir pkalapojums, kas jāizmanto atbildīgi. Abi aizdevumu veidi tiek piešķirti ar vienādiem nosacījumiem, taču vai tie ir savstarpēji aizvietojami?

sms kredīts

Kredīti internetā un SMS kredīti: vairāk kopīga, nekā atšķirīga

Ja vien Tev ir atbilstoša maksātspēja, noformēt kredītu vari gan tiešsaistē, gan ar īsziņas starpniecību. Kredīts internetā atšķiras no SMS aizdevuma nevis ar izmantošanas mērķi, bet ar pieteikšanās veidu. Naudas kredīts internetā un SMS kredīts sastāv no 5 soļiem:

 1. savas maksātspējas izvērtēšana;
 2. reģistrācija aizdevēja mājaslapā;
 3. kredītpieteikuma nosūtīšana;
 4. pieteikuma izskatīšana;
 5. naudas pārskaitīšana pozitīvā lēmuma gadījumā.

Tāpat kā kredīti internetā, arī SMS kredīti tiek pārskaitīti uz klienta bankas kontu aptuveni 10 minūšu laikā*. Mūsu piedāvātais SMS kredīts ir moderna iespēja ātri iegūt trūkstošo summu arī tad, ja nav piekļuves datoram ar interneta pieslēgumu.

SMS kredīti nodrošina pieteikšanos no jebkuras vietas

Izplātītākie iemesli, kāpēc cilvēki izvēlas nosūtīt kredīta pieteikumu ar SMS, ir šādi:

 • nav pieejas internetam;
 • dators nav aizsargāts ar antivīrusa programmatūru;
 • interneta pieslēgums ir nestabils.

Protams, ātrais SMS kredīts nav paredzēts tikai nestandarta situācijām, kad kredīts internetā tehnisku iemeslu dēļ nav pieejams. Galvenais ir Tavas iespējas un prioritātes, tāpēc aizņemties var gan internetā, gan ar SMS. Izvēle ir Tavā ziņā!

SMS kredīts internetā – pakalpojums atbildīgiem klientiem

Izdevīgs kredīts ir tāds, ko atmaksā laikus. Aizdevuma pagarināšana būtiski palielina kopējo atmaksas summu, tāpēc kredīta apjoms vienmēr jāsamēro ar ienākumu līmeni. SMS kredīti internetā nedrīkst pārsniegt 30-40 % no mēneša ienākumiem, un Tev jābūt pārliecinātam, ka varēsi atmaksāt aizdevumu noteiktajā termiņā. Tāpat izvērtē aizdevuma nepieciešamību.

SMS kredīti

Pirms pieteikšanās pajautā sev, vai:

 • kredīts vajadzīgs svarīgiem un neatliekamiem tēriņiem?
 • bez papildu naudas summas situācijas pasliktināsies?
 • nav iespēju iegūt naudu citur, piemēram, no ietaupījumiem vasaras atpūtai?

Ja atbilde uz visiem jautājumiem ir pozitīva, kredīts internetā var būt noderīgs. Tālāk izvēlies sev izdevīgāko piedāvājumu!

Izdevīgs kredīts – vai tas vispār ir iespējams?

Aizdevums vienmēr nozīmē papildu tēriņus tuvā nākotnē, taču Tu vari atrast tādu kredīta piedāvājumu, kas ir visdraudzīgākais Tavam maciņam.

Lai kopējā atmaksas summa būtu pēc iespējas mazāka:

 • aizņemies no godīga aizdevēja.lv ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAPFA) biedrs un īsteno godīgu komercpraksi saskaņā ar Latvijas likumdošanu. Pie mums SMS kredīti internetā ir pieejami bez slēptiem nosacījumiem un papildu maksām;
 • izmanto īpašos piedāvājumus.lv īstermiņa kredīts pastāvīgajiem klientiem pieejams ar dažādām atlaidēm komisijas maksai, bet pirmajam aizdevumam tiek piemērota 100% atlaide komisijai.

Interneta kredīts ir pietiekami liels, lai atrisinātu vairumu ikdienas situāciju. Pie mums Tu vari aizņemties gan ikdienas tēriņiem, gan lielākam pirkumam.

Naudas kredīts internetā līdz 425 eiro

SMScredit.lv klientiem pirmajā aizņemšanās reizē ir pieejama summa no 50 līdz 425 eiro bez komisijas maksas, bet nākamais naudas kredīts arī var būt tikpat līdz 425 eiro. Atceries, ka tas ir īstermiņa kredīts, un tā atmaksas termiņš ir no 10 līdz 30 dienām.

Kredītpieteikuma īsziņas paraugs

Ja vēlies pieteikties SMS kredītam, Tev jānosūta uz numuru 157 īsziņa šādā formā: EUR Summa Termiņš Parole. Īsziņas cena ir atbilstoša Tava mobilo sakaru operatora izcenojumiem.

SMS kredīti pieejami ar otro aizņemšanās reizi

SMScredit.lv piedāvā SMS kredītus cilvēkiem, kuri vismaz vienu reizi jau ir izmantojuši mūsu pakalpojumus un veiksmīgi atmaksājuši aizdevumu. Mūsu princips ir šāds: kredīts internetā – jaunajiem klientiem, SMS kredīts – pastāvīgajiem. Tā ir nepieciešama drošības garantija, lai SMS kredīts netiktu izmantots impulsīvi.

naudas kredits interneta

3 faktori, kas jāpārbauda pirms īsziņas nosūtīšanas

SMS kredīti ir pakalpojums cilvēkiem, kuri jau ir pierādījuši savu maksātspēju un nopietnu attieksmi pret aizdevumiem. Tomēr arī pastāvīgajiem klientiem jāatceras, ka ātrais SMS kredīts nevar tikt izmantots vieglprātīgi. Tam var pieteikties, ja:

 • esi pārliecināts par aizdevuma nepieciešamību;
 • pārzini kredīta piešķiršanas noteikumus;
 • zini, ka kredītlīguma nosacījumi, piemēram, atmaksas termiņš vai komisijas maksa nav mainījusies kopš pēdējās aizņemšanās reizes.

Ja precīzi neatceries, cik daudz un uz cik ilgu laiku vari aizņemties, pārbaudi šo informāciju mūsu mājaslapā vai sazinoties ar SMScredit.lv klientu konsultantiem! Pēc tam varēsi nosūtīt kredītpieteikumu internetā vai ar SMS palīdzību.

Daudzās situācijās SMS kredīts ir parocīgākais veids, kā tikt pie papildu naudas summas. Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas atmaksāt aizdevumu!

* – 98% gadījumu, SMScredit.lv darba laikā, ja Tavs konts ir Swedbankā, Citadele bankā, Nordea bankā, DNB bankā vai Norvik bankā.