Autorizējies savā SMScredit.lv profilā:
Nepareizs e-pasts vai parole
Tālrunis
67 333 990
Epasts
Čats ar konsultantu
Spied šeit, lai sāktu čatu ar konsultantu

Ātrais kredīts bez procentiem

Ātrais kredīts bez procentiem ir aizdevums SMScredit.lv jaunajiem klientiem, kam nepiemēro ne mēneša procentu likmi, ne komisijas maksu, un tas nozīmē, ka jāatdod ir tieši tikpat, cik liels bija aizdevuma apmērs. Turklāt, lai saņemtu šo aizdevumu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums, un tas ir pieejams tikai dažu minūšu laikā.

Ātrais kredīts bez procentiem:

  • Maksimālā summa līdz 300 eiro;
  • Atmaksas termiņš līdz 30 dienām;
  • Pieejams vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • Bez ķīlas un bez galvojuma.

SMScredit.lv piedāvātais bezmaksas kredīts ir īstermiņa aizdevums – tā maksimālā summa ir līdz 300 eiro un tā atmaksas termiņš ir līdz 30 dienām. Aizdevums bez procentiem lieliski noderēs dažādu neparedzētu izdevumu segšanai, kā arī sen kārotu pirkumu veikšanai, kam nedaudz pietrūkst līdzekļu.

Šis kredīts ir paredzēts SMScredit.lv jaunajiem klientiem. Personām, kas jau ir aizņēmušās pie SMScredit.lv, nākamajiem aizdevumiem piemēro komisijas maksu, kuras apmērs ir atkarīgs no aizdevuma summas un atmaksas termiņa, tomēr šim kredītam ir pieejamas vairākas citas priekšrocības, piemēram, aizdevumu iespējams noformēt, tikai nosūtot īsziņu, un tā maksimālais apmērs var būt līdz 425 EUR.

Pirms ikviena kredīta piešķiršanas tiek novērtēta konkrētā klienta kredītvēsture, finanšu situācija un iespējas aizdevumu atmaksāt. Lai arī ātro kredītu var ātri un ērti saņemt, SMScredit.lv aicina būt apdomīgiem un aizņemties atbildīgi, nepārvērtējot savas iespējas. Ja Jūs gaidāt algas dienu vai pēkšņi ir vajadzīgi papildu līdzekļi, ātrais kredīts būs piemērots risinājums. Ja šobrīd nezināt kā atmaksāsiet aizdevumu vai tas ir vajadzīgs ilgtermiņa maksājumu segšanai, ātrais kredīts nebūs piemērots risinājums.

Ātrais kredīts bez procentiem pie SMScredit.lv ir pieejams Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem, kas ir vecumā no 20 līdz 75 gadiem ar atvērtu kontu kādā no Latvijas bankām un aktīvu mobilā tālruņa pieslēgumu. Kredīts nav pieejams personām ar kavētiem kredītu maksājumiem vai pārkāptām parādsaistībām.