Maksātspējas izvērtēšana sadarbībā ar SIA "Nordigen Solutions"

Sadarbībā ar mūsu partneri SIA "Nordigen Solutions" esam ieviesuši maksātspējas izvērtēšanas procesu. SIA "Nordigen Solutions" mūsu uzdevumā veic personas datu apstrādi un nodrošina to aizsardzību atbilstoši augstākajiem drošības standartiem.

Autorizācija ar SIA “Nordigen Solutions”

Banku izvēles logā būs iespēja atzīmēt banku, uz kuru saņem ienākumus. Pēc izvēles veikšanas nonāksi SIA "Nordigen Solutions" mājas lapā, kur būs jāveic autentifikācija, lai pārbaudītu maksātspēju. Autentifikācija tiks veikta, izmantojot internetbanku. Autentifikācijas elementi (lietotājvārds, parole, biometrijas dati u.c. identifikatori) ir konfidenciāla informācija, kurai nav pieejas nevienai citai pusei, izņemot pašu lietotāju. Pēc veiksmīgas autentifikācijas ar SIA “Nordigen Solutions” palīdzību AS “4finance” no bankas konta pārskata varēs iegūt tikai un vienīgi nepieciešamo informāciju par Tavu finansiālo stāvokli, lai varētu nodrošināt maksātspējas izvērtēšanu un pieņemt lēmumu par AS “4finance” pakalpojumu sniegšanu.

Atceries, maksātspējas pārbaude ir droša un bez papildu maksas!
1.
Izvēlies
savubanku
Banka 1
Banka 2
Banka 3
2.
Pieslēdzies
bankai
ID numurs
Parole
SmartID kods
3.
Izvērtējums
Izvērtēšana pabeigta
1.

Izvēlies savu banku
Banka 1
Banka 2
Banka 3
2.

Pieslēdzies bankai
ID numurs
Parole
SmartID kods
3.

Izvērtējums
Izvērtēšana
pabeigta

Kāpēc nepieciešams izmantot SIA “Nordigen Solutions”

SIA “Nordigen Solutions” ir finanšu tehnoloģiju uzņēmums, ar kura palīdzību Tavam pakalpojumu sniedzējam AS “4finance” tiek nodrošināta nepieciešamo datu pārbaude kredītdspējas izvērtēšanas procesa ietvaros. SIA“Nordigen Solutions” palīdz optimizēt aizdevuma pieteikuma izskatīšanas procesu, automātiski izvērtējot Tavus bankas konta izdruku datus kā papildu informācijas avotu lēmuma pieņemšanā. Izmantojot SIA “Nordigen Solutions”pakalpojumu, tiek garantēts drošs, ērts un automātisks datu apstrādes process.

Kas ir PSD2?

Otrā maksājumu pakalpojumu direktīva (PSD2) ir Eiropas Savienības (ES) regula, kas ir mērķēta uz maksājumiem ES, kura nosaka, ka maksājumiem ir jābūt drošiem, vienkāršiem un efektīviem. Mērķis ir uzlabot patērētāja aizsardzību, veicināt inovācijas un uzlabot maksājumu pakalpojumu drošību ES. PSD2 direktīvai ir 2 galvenie mērķi – Open Banking, kas nodrošina uzņēmumu pieeju bankā reģistrētiem kontiem (pieeja pakalpojumiem finanšu tehnoloģiju jomā, izmantojot API) un stingrā autentifikācija, kas ļauj veikt papildu pārbaudi tiešsaites maksājumiem.

Klients
SIA “Nordigen Solutions”
Banka