Jautājumi un atbildes

SMScredit.lv Lojalitātes programma ir iespēja mūsu pastāvīgajiem klientiem saņemt atlaides kredītu komisijas maksai līdz 25%.
Lojalitātes programmai kvalificēsies tāds kredīts, kura summa ir ne mazāka kā 150 EUR un kas ir atmaksāts ne ātrāk kā pēc 14 dienām.
Jā, Tu vari pieteikties papildsummai, un, ja kopējā kredīta summa būs ne mazāka kā 150 EUR un Tu kredītu atdosi ne ātrāk kā pēc 14 dienām, šis kredīts kvalificēsies Lojalitātes programmai.
Jā, Tu vari pagarināt kredīta atmaksas termiņu, un ja kredīta summa būs ne mazāka kā 150 EUR un Tu kredītu atdosi ne ātrāk kā pēc 14 dienām, šis kredīts kvalificēsies Lojalitātes programmai.
Pēc tam, kad esi atmaksājis kredītu, kurš kvalificējas Lojalitātes programmai, nākamais šāds kredīts ir jānoformē ne vēlāk kā 60 dienu laikā pēc atmaksas. Gadījumā, ja nākamais kredīts, kam Tu pieteiksies, nekvalificēsies Lojalitātes programmai, Tu saglabāsi sasniegto lojalitātes līmeni un atlaidi kredīta komisijas maksai. Sīkāku informāciju par Lojalitātes programmu lasi ŠEIT.

Piemērs, ja esi sasniedzis Zelta lojalitātes līmeni:

Lojalitātes programma

Piešķirto atlaidi Tu redzēsi savā SMScredit.lv lv profilā, kā arī Tu saņemsi e-pastu un īsziņu ar informāciju par sasniegto lojalitātes līmeni un piešķirto atlaidi kredīta komisijas maksai.
Jā, protams, Tu joprojām varēsi izmantot citas SMScredit.lv piedāvātās atlaides, taču ņem vērā, ka atlaides nesummējas.
Sīkāku informāciju par Lojalitātes programmu Tu vari izlasīt lojalitātes programmas Noteikumos, zvanot pa tālruni 67333990 vai rakstot e-pastu uz info@smscredit.lv.

Lojalitātes programmas noteikumi.