Ķepas

SMScredit.lv un TV3 projekts “Ķepas meklē mājas”

No 2015. gada augusta līdz pat oktobrim norisinājās SMScredit.lv un TV3 iniciētais labdarības projekts “Ķepas meklē mājas”, kura ietvaros divu mēnešu laikā kopā tika saziedoti 46 748 eiro.

Visi naudas līdzekļi tiks vienlīdzīgi ieguldīti 12 projektā iesaistīto patversmju dzīvnieku uzturēšanā un ārstēšanā. SMScredit.lv projekta noslēgumā pie jau saziedotās summas papildus ziedoja vēl 5000 eiro, kas paredzēti tieši patversmju dzīvnieku čipošanai.

Labdarības projekta “Ķepas meklē mājas” mērķis bija savākt nepieciešamos līdzekļus dzīvnieku patversmēm, lai to iemītnieki pēc iespējas labākos apstākļos varētu sagaidīt savus īstos saimniekus un nonākt mājās. Tāpat projekta ietvaros tika izglītota sabiedrība par atbildīgu dzīvnieku adopciju un uzturēšanu.

“Ķepas meklē mājas” ir jau trešā SMScredit.lv iniciatīva, kuras mērķis ir palīdzēt nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem un kuras ietvaros ikviens aicināts ziedot līdzekļus Latvijas patversmju dzīvniekiem.  Iepriekš SMScredit.lv īstenoja labdarības projektus “Atbildības diena” (2013) un “Suns meklē mājas” (2014). Visu līdzšinējo iniciatīvu mērķis ir palīdzēt visām Latvijā oficiāli reģistrētajām dzīvnieku patversmēm un to iemītniekiem, kā arī izglītot sabiedrību par atbildīgu dzīvnieku adopciju un uzturēšanu.

 

 

 

 

 

 

 

SMScredit.lv un TV3 projekts “Suns meklē mājas”

No 2014. gada 11. oktobra līdz 6. decembrim televīzijas kanālā TV3 bija redzams raidījums „Suns meklē mājas”, ar kura palīdzību tika atrasti gādīgi saimnieki 20 suņiem un saziedoti vairāk kā 60 tūkstoši eiro Latvijas dzīvnieku patversmēs mītošajiem dzīvniekiem.

Šāda projekta iniciatīva ir likumsakarīgs nākamais SMScredit.lv solis iepriekš organizētajai Atbildības dienai, kuras mērķis bija savākt līdzekļus patversmju iemītnieku pārtikai un medicīniskajai aprūpei.

“Mums kā sociāli atbildīgam uzņēmumam ir svarīgi sniegt savu ieguldījumu sabiedrības izaugsmē un sociālās vides uzlabošanā,un rūpes par dzīvniekiem, kuri spiesti uzturēties patversmēs, ir daļa no tā. Atbildības dienas projekta turpinājuma – iniciatīvas “Suns meklē mājas” – mērķis ir mudināt cilvēkus ne tikai ziedot finanšu līdzekļus patversmēs mītošo dzīvnieku ikdienas uzlabošanai vai pieņemt savā ģimenē suni, bet arī atbildīgi izturēties pret tiem ikdienā,” motivāciju atbalstīt jaunā TV projekta “Suns meklē mājas” īstenošanu atklāj AS 4finance izpilddirektors Toms Jurjevs.

Saskaņā ar patversmju sniegto informāciju, pašlaik jaunas mājas meklē vairāk nekā 300 suņu un kaķu. Dzīvnieku likteņi ir dažādi, bet viņus visus vieno viens – visi kā viens vēlas būt mīlēti un satikt ģimeni, kas būtu gatava par viņiem rūpēties.

 

Labdarības kustība „Atbildības diena”

No 2013. gada aprīļa līdz 2014.gada sākumam SMScredit.lv īstenoja labdarības kustību „Atbildības diena”, palīdzot tiem, kuriem cilvēku atbalsts ir nepieciešams visvairāk, – patversmēs mītošiem dzīvniekiem. Šāds lēmums par nepieciešamību aizsākt kustību „Atbildības diena” tika pieņemts pēc SMScredit.lv darbinieku iniciatīvas. Kopumā šīs iniciatīvas laikā tika saziedots vairāk nekā EUR 40 000.