SMScredit.lv atbalsts sportam

Ikviens sportists tiecas pēc panākumiem. Panākumi ir smaga, ilgstoša un pacietīga darba rezultāts, kā sasniegšanai ir nepieciešams gan psiholoģisks, gan finansiāls atbalsts. Kad mūsu sportisti saņem atbalstu, iegūst arī attiecīgais sporta veids, un tā ir iespēja nest Latvijas vārdu pasaulē. Tieši šis ir iemesls, kāpēc SMScredit.lv jau kopš 2009. gada atbalsta Latvijas sportistus un nozīmīgākos sporta veidus.

Pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš pierādīja, ka arī mūsu klimata joslā, kur vasara ilgst vien trīs mēnešus gadā, ar darbu, apņēmību un aizrautību, var sasniegt tādu profesionālās sagatavotības līmeni, kas ļauj rādīt piemēru pasaules labākajiem pludmales volejbolistiem. 2013. gadā notiekošajā Eiropas čempionātā pludmales volejbolā sportisti ieguva sudraba medaļas, drīz pēc tam Maskavas Grand Slam turnīrā, sportisti triumfēja, izcīnot zelta medaļas.

Skeletonisti Tomass un Martins Dukuri

Skeletonisti Martins un Tomass Dukuri ieguvuši starptautisku atzinību un nenoliedzami ir pierādījuši Latvijas sportistu spēju būt labākajiem visas pasaules mērogā. Martins Dukurs ir 2010. gada Vankūveras Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs, divkārtējs pasaules un četrkārtējs Eiropas čempions, savukārt Tomass Dukurs ir sudraba medaļas ieguvējs 2012. gada Eiropas čempionātā, kā arī divkārtējs Olimpisko spēļu dalībnieks.

Šķēpmetējs Ainārs Kovals

Šķēpmetējs Ainārs Kovals saņēmis sudraba medaļu 2008. gada Vasaras Olimpiskajās spēlēs Pekinā, kā arī ir divkārtējs Universiādes čempions, iegūstot zelta medaļas 2007. un 2009. gadā. Kopš 2013. gada SMScredit.lv atbalsta Aināru Kovalu ceļā uz arvien jauniem sasniegumiem.

Vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa

Kopš 2014. gada SMScredit.lv atbalsta talantīgo latviešu vieglatlēti Lauru Ikaunieci-Admidiņu, kura startē daudzcīņas sacensībās. 2012.gada Eiropas čempionātā Laura Ikauniece izcīnīja bronzas medaļu septiņcīņā, un jau kopš 2010. gada sportiste ir Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā. 2015. gadā sportiste ieguva bronzas medaļu Pasaules čempionātā Pekinā.

SMScredit.lv Jūrmalas velomaratons un SMScredit.lv MTB maratons

Kopš 2012. gada SMScredit.lv atbalsta vienas no augstākā līmeņa velosacensībām Latvijā gan šosejas, gan kalnu divriteņu disciplīnās. Jūrmalas velomaratons sporta distancē apvieno labākos velosporta profesionāļus no dažādām valstīm, savukārt tautas un ģimenes distancēs startē riteņbraukšanas entuziasti dažādās vecuma grupās.

Latvijas čempionāts BMX riteņbraukšanā

Turpinot ieguldījumu Latvijas BMX riteņbraukšanas attīstībā, kopš 2013. gada SMScredit.lv kļuvis par Latvijas BMX čempionāta ģenerālsponsoru, čempionātam iegūstot nosaukumu „SMScredit.lv BMX čempionāts”.

Latvijas futbola Virslīga

Latvijas futbola Virslīga ir Latvijas futbola čempionāta augstākā līga. Laikā no 2013. līdz 2015. gadam SMScredit.lv bija Latvijas futbola Virslīgas ģenerālsponsors. 2016. gadā SMScredit.lv turpina sniegt būtisku atbalstu Latvijas Futbola Virslīgai kā Virslīgas lieldraugs.

SMScredit.lv atbalsts kultūrai un izklaides pasākumiem

Kopš 2011. gada SMScredit.lv ir Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas ģenerālsponsors. Latvijas mūzikas ierakstu gada balva, latviešu Grammy balvu ekvivalents, ir vienīgais pasākums latviešu mūzikas dzīvē, kur tiek apbalvoti visu žanru iepriekšējā gada labākie mūzikas ieraksti, kurus izvērtē profesionāla žūrija. Veiksmīgākie mūziķi ik gadu tiek apbalvoti greznā koncertceremonijā, kur uzstājas populārākie mākslinieki, debitanti un viesi.

 

Sadarbības jautājumos raksti e-pastu: reklama@smscredit.lv