Aiznemiesatbildigi.lv – ceļvedis nebanku kreditēšanā

Lai informētu sabiedrību par atbildīgu aizņemšanos un personīgo finanšu plānošanas nozīmi, 4finance izveidojis finanšu izglītības platformu www.aiznemiesatbildigi.lv. Tajā ikviens var uzzināt par jaunākajām nozares aktualitātēm, kā arī saņemt vairāku profesiju pārstāvju – ekspertu – konsultācijas par dažādiem, ar nozari saistītiem jautājumiem.

“Mums klientu viedoklis ir pats svarīgākais – tas palīdz uzlabot mūsu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Finanšu izglītības platformā www.aiznemiesatbildigi.lv ikviens var atrast nepieciešamo informāciju, piemēram, par aizdevēja izvērtēšanu, nozares regulējumu, kā arī izmantot iespēju konsultēties ar nozares ekspertiem. Tāpat, iepazīstoties ar mājas lapā izvietoto informāciju, iespējams gūt pilnīgāku priekšstatu par atbildīgu aizņemšanos,” norāda Gvido Endlers, AS 4finance izpilddirektors.

Aiznemiesatbildigi.lv platformas iniciatora – AS 4finance – mērķis ir nodrošināt individuālu pieeju katram patērētājam, palīdzēt izvērtēt aizdevēju, kā arī sniegt iespēju lasīt regulārus, ar nozari saistītus jaunumus un ekspertu viedokļus. Finanšu platformā sarežģīta informācija ir skaidrota vienkāršā valodā, kā rezultātā plānots uzlabot patērētāju izglītības līmeni, kā arī kopumā sniegt atbalstu nozares kvalitatīvai pilnveidošanai.

Plašāka informāciju par finanšu izglītības platformā piedāvātajām iespējām: www.aiznemiesatbildigi.lv

 

aiznemiesatbildigi.lv