Patēriņa kredīts – finanšu pakalpojums, kas noder ļoti dažādās situācijās

Sākot ar mēbeļu iegādi un beidzot ar veselības uzlabošanu – patēriņa kredītu iespējams izmantot dažādiem mērķiem, turklāt pie naudas iespējams tikt visai operatīvi. Arī SMScredit.lv piedāvā šo finanšu pakalpojumu, ar kura palīdzību vari aizņemties līdz pat 5000 €!

Priekšrocības, ko sniedz patēriņa kredīts

Patēriņa kredīti ir izplatīts aizdevumu veids Latvijā, un ne velti, jo tam ir virkne būtisku priekšrocību!

Ērta aizņemšanās

Pieteikties patēriņa kredītam SMScredit.lv mājaslapā ir ļoti vienkārši. Tev tikai atliek ieiet savā profilā un izvēlēties nepieciešamo naudas summu un atmaksas termiņu; šo soli ļoti vienkāršu padara patēriņa kredīta kalkulators. Ja profils vēl nav izveidots, būs nepieciešams reģistrēties, taču arī šis solis neaizņems vairāk par dažām minūtēm. Kad saņemsim pieteikumu, lēmumu par tā piešķiršanu pieņemsim dažu minūšu laikā, savukārt naudu saņemsi pēc septiņām dienām (ja vien neveiksi izmaiņas līgumā, lai naudu saņemtu piecu minūšu laikā; šis gan ir maksas pakalpojums). Atšķirībā no citiem finanšu pakalpojumiem, piemēram, hipotekārā kredīta, nebūs vajadzīga nedz konsultācija, nedz ķīla.

Naudu var izmantot dažādiem mērķiem

Daļa aizdevumu ir paredzēti kādam konkrētam mērķim, piemēram, automašīnas iegādei (auto kredīts un līzings) vai mājokļa iegādei/celtniecībai (hipotekārais kredīts). Patēriņa kredīti šādā ziņā ir krietni elastīgāki, proti, naudas summa, kas nonāk tavā rīcībā, var tikt izmantota dažādām vajadzībām. Tomēr piebildīsim – aizņemies tikai tad, ja attiecīgais pirkums vai pakalpojums ir patiešām nepieciešams. Izklaidei un spontāniem pirkumiem patēriņa kredīts, kā arī citi finanšu pakalpojumi nav paredzēti.

Zināms precīzs atmaksas termiņš un apjoms

Piesakoties patēriņa kredītam, Tu vienmēr zināsi, kuros datumos būs jāveic minimālais ikmēneša maksājums vai pilnas summas atmaksa. Vēl viena priekšrocība – SMScredit.lv patēriņa kredītu iespējams atmaksāt arī priekšlaicīgi, atmaksājamajai summai nemainoties.

Situācijas, kurās patēriņa kredīti lieti noder

Jau minējām, ka patēriņa kredītus iespējams izmantot ļoti dažādiem mērķiem. Lūk, daži no iecienītākajiem!

Sadzīves tehnikas iegāde

Pēkšņi saplīsis ledusskapis vai plīts ikdienu var padarīt visai neērtu, kā arī likt iedzīvoties papildu izdevumos, jo maltīti vajadzēs iegādāties ārpus mājām, un arī saldētavā esošie krājumi var sabojāties. Lai tā nenotiktu, lieti noder patēriņa kredīts, ar kura palīdzību pie jaunas sadzīves tehnikas iespējams tikt jau pavisam drīz. Lieki piebilst, ka ar patēriņa kredīta palīdzību arī iespējams segt sadzīves tehnikas remontu.

Medicīniska rakstura izdevumi

Parūpēties par veselību ir ļoti svarīgi, un dažkārt to nepieciešams darīt operatīvi. Nav noslēpums, ka medicīnas pakalpojumi un arī medikamenti mēdz būt visai dārgi, tāpēc aizņemšanās bieži vien ir neizbēgama – pretējā gadījumā veselības problēmas tiek ielaistas, un pēcāk ar tām tikt galā ir krietni sarežģītāk un dārgāk.

Auto remonts

Ja automašīna tiek izmantota tikai brīvdienu izbraucieniem, kādu laiku bez tās iespējams iztikt. Bet itin bieži auto ir vajadzīgs ikdienā, lai dotos uz darbu, aizbrauktu pakaļ bērniem uz bērnudārzu vai skolu, un daudzās citās situācijās. Šādā gadījumā automašīna jāremontē nekavējoties. Dažkārt patēriņa kredītu izmanto arī auto vai cita transportlīdzekļa iegādei, jo, atšķirībā no auto līzinga, mašīnas vecumam šādā gadījumā nav nozīmes, turklāt nav nepieciešama pirmā iemaksa un KASKO polises iegāde, kā arī auto novērtējums.

Mājas vai dzīvokļa remonts

Apjomīgs mājokļa remonts mēdz izmaksāt visai daudz, un, ja runa nav par kosmētisko remontu, bet gan lielāku problēmu novēršanu, izmaksas var būt īpaši lielas. Tāpat patēriņa kredīts reizēm noder lētāka dzīvokļa, zemes vai mājas iegādei.

Izglītības iegūšana

Augstākā izglītība, dažādi kursi, apmācības – tas ir lielisks ieguldījums nākotnē. Taču, lai mācības uzsāktu, bieži vien nepieciešami visai lieli ieguldījumi, jo segt vajag mācību maksu, turklāt finanšu līdzekļi var būt vajadzīgi arī, piemēram, portatīvā datora iegādei.

Biežāk uzdotie jautājumi saistībā ar SMScredit.lv patēriņa kredītu

1.
1.

No cik gadu vecuma patēriņa kredīts ir pieejams, un vai ir vēl kādi nosacījumi, lai to saņemtu?

SMScredit.lv patēriņa kredītu vari saņemt, ja esi vecumā no 18 līdz 80 gadiem. Tev jābūt pastāvīgam Latvijas iedzīvotājam, kā arī nedrīksti būt ar pārkāptām kredītsaistībām vai kavētiem aizdevumu maksājumiem. Protams, vajadzīgs arī konts kādā no Latvijas bankām, mobilais telefons ar aktīvu pieslēgumu un regulāri, pietiekami lieli ienākumi.
2.
2.

Vai nepieciešams norādīt, kādiem mērķiem nauda tiks lietota?

Nē, patēriņa kredītu vari izmantot pēc saviem ieskatiem – mājokļa vai transportlīdzekļa remontam/iegādei, veselības uzlabošanai, sadzīves tehnikas vai mēbeļu iegādei, un citām vajadzībām. Piebildīsim, ka patēriņa kredīts nav paredzēts, lai to izmantotu spontāniem pirkumiem vai izklaidei. Kā arī – vienmēr aizņemies apdomīgi, izvērtējot savu finansiālo stāvokli.
3.
3.

Kad nauda nonāks manā bankas kontā?

Naudas summa, kurai pieteicies, tavā rīcībā nonāks septiņu dienu laikā. Ja septītā diena ir svētku diena vai brīvdiena, naudu iegūsi nākamajā darba dienā. Ja nauda nepieciešama ātrāk, pieejama opcija veikt grozījumus līgumā, izmainot naudas izmaksas laiku. Šādā gadījumā naudu iespējams saņemt jau piecu minūšu laikā, bet starpbanku pārskaitījums aizņems vienu dienu (ja pieteikums apstiprināts brīvdienā vai pēc plkst. 15:00; pārējos gadījumos naudu saņemsi tajā pašā dienā). Tomēr ņem vērā, ka grozījumu veikšana ir maksas pakalpojums.
4.
4.

Vai SMScredit.lv sazinās ar darba devēju pirms patēriņa kredīta izsniegšanas?

Nē, šādu praksi nepiekopjam, un arī ķīla vai galvojums, lai saņemtu naudu, nav nepieciešams. Informāciju par Taviem ienākumiem iegūsim no Valsts ieņēmumu dienesta, bet, ja uzskatīsim to par nepieciešamu, palūgsim atsūtīt Tava bankas konta izrakstu ar pēdējo četru mēnešu veiktajām darbībām.
5.
5.

Kāds ir pieejamais naudas apjoms?

SMScredit.lv vari aizņemties no 50 līdz 5000 eiro (nepieciešamo summu patēriņa kredīta kalkulators ļauj pielāgot līdz 10 eiro, piemēram, aizņemoties 730 vai 1590 eiro).