Atbalsts dzīvniekiem

Katru gadu SMScredit.lv iesaistās sociālos projektos, kuru mērķis ir izglītot sabiedrību, savācot nepieciešamos līdzekļus dzīvnieku patversmēm, lai to iemītnieki pēc iespējas labākos apstākļos varētu sagaidīt savus īstos saimniekus un nonākt mājās.

Tāpat projektu ietvaros tiek izglītota sabiedrība par atbildīgu dzīvnieku adopciju un uzturēšanu. Arī SMScredit.lv darbinieki regulāri ziedo dzīvnieku patversmēm ne tikai finanšu līdzekļus, bet arī nepieciešamos materiālus – segas, paklājus, barības bļodiņas, barību, lai uzlabotu dzīvnieku ikdienas kvalitāti. Tāpat reizi gadā uzņēmuma kolektīvs dodas uz kādu no Latvijas patversmēm, lai atvieglotu vismaz vienu dienu patversmju darbiniekiem, izvedot pastaigā suņus. SMScredit.lv rūpējas un atbalsta četrkājainos cilvēku draugus, kas vēl meklē mājas, atrodoties dzīvnieku patversmē jau vairāk kā 5 gadus.  Plānā nav apstāties, tāpēc katru gadu tiek rīkotas talkas un labiekārtošanas darbi, kur ar līdzcilvēku palīdzību tiek uzlabotas  un attīstītas konkrētas patversmes teritorija, iekārtas un uzturēšanās apstākļi. Kopā mēs varam vairot labo!

SMScredit.lv un TV3 projekts “Ķepas meklē mājas”

No 2015. gada augusta līdz pat oktobrim norisinājās SMScredit.lv un TV3 iniciētais labdarības projekts “Ķepas meklē mājas”, kura ietvaros divu mēnešu laikā kopā tika saziedoti 46 748 eiro.

Visi naudas līdzekļi tika vienlīdzīgi ieguldīti 12 projektā iesaistīto patversmju dzīvnieku uzturēšanā un ārstēšanā. SMScredit.lv projekta noslēgumā pie jau saziedotās summas papildus ziedoja vēl 5000 eiro, kas paredzēti tieši patversmju dzīvnieku čipošanai.

Labdarības projekta “Ķepas meklē mājas” mērķis bija savākt nepieciešamos līdzekļus dzīvnieku patversmēm, lai to iemītnieki pēc iespējas labākos apstākļos varētu sagaidīt savus īstos saimniekus un nonākt mājās. Tāpat projekta ietvaros tika izglītota sabiedrība par atbildīgu dzīvnieku adopciju un uzturēšanu.

“Ķepas meklē mājas” ir jau trešā SMScredit.lv iniciatīva, kuras mērķis ir palīdzēt nelaimē nokļuvušiem dzīvniekiem un kuras ietvaros ikviens aicināts ziedot līdzekļus Latvijas patversmju dzīvniekiem. Iepriekš SMScredit.lv īstenoja labdarības projektus “Atbildības diena” (2013) un “Suns meklē mājas” (2014). Visu līdzšinējo iniciatīvu mērķis ir palīdzēt visām Latvijā oficiāli reģistrētajām dzīvnieku patversmēm un to iemītniekiem, kā arī izglītot sabiedrību par atbildīgu dzīvnieku adopciju un uzturēšanu.

SMScredit.lv un TV3 projekts “Suns meklē mājas”

No 2014. gada 11. oktobra līdz 6. decembrim televīzijas kanālā TV3 bija redzams raidījums „Suns meklē mājas”, ar kura palīdzību tika atrasti gādīgi saimnieki 20 suņiem un saziedoti vairāk kā 60 tūkstoši eiro Latvijas dzīvnieku patversmēs mītošajiem dzīvniekiem.

Šāda projekta iniciatīva ir likumsakarīgs nākamais SMScredit.lv solis iepriekš organizētajai Atbildības dienai, kuras mērķis bija savākt līdzekļus patversmju iemītnieku pārtikai un medicīniskajai aprūpei.

Saskaņā ar patversmju sniegto informāciju, pašlaik jaunas mājas meklē vairāk nekā 300 suņu un kaķu. Dzīvnieku likteņi ir dažādi, bet viņus visus vieno viens – visi kā viens vēlas būt mīlēti un satikt ģimeni, kas būtu gatava par viņiem rūpēties.

Labdarības kustība „Atbildības diena”

No 2013. gada aprīļa līdz 2014.gada sākumam SMScredit.lv īstenoja labdarības kustību „Atbildības diena”, palīdzot tiem, kuriem cilvēku atbalsts ir nepieciešams visvairāk, – patversmēs mītošiem dzīvniekiem. Šāds lēmums par nepieciešamību aizsākt kustību „Atbildības diena” tika pieņemts pēc SMScredit.lv darbinieku iniciatīvas. Kopumā šīs iniciatīvas laikā tika saziedots vairāk nekā EUR 40 000.