3 vienkārši soļi, lai saņemtu kredītu no SMScredit.lv

1. Reģistrējies un izvēlies kredīta summu

Kredītam reģistrējies tikai vienreiz, tas aizņems tikai dažas minūtes. Lai pieteiktos kredītam, Tev ir jābūt 18 līdz 80 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam un Tev nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi vai pārkāpti parādsaistību noteikumi citās finanšu institūcijās. Lai reģistrētos, Tev ir jānorāda personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts.

2. Apstiprini profilu

Lai pārliecinātos, ka mūsu rīcībā ir pareizs konta numurs un kredīts nonāks Tavā kontā, Tev ir iespēja identificēties divos veidos:

1.
Pārskaitot no sava bankas konta 0.01 EUR. Nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai ŠEIT.

2.
Automātiski identificējoties, izmantojot savu internetbanku, kas ir drošs un ērts risinājums. Automātiskā identifikācija tiek nodrošināta tikai Swedbank, Citadele, SEB Bank un Luminor Bank (DNB).

Pēc identifikācijas apstiprinājuma, mums būs nepieciešams pārbaudīt Tavu maksātspēju, atkarībā no izvēlētās kredīta summas.

Ja Tava  kredīta summa ir:


līdz 99.99 EUR mums ir nepieciešams saņemt Tavu bankas konta izdruku par pēdējiem 4 mēnešiem.


vairāk par 100 EUR mums ir nepieciešams saņemt Tavu VSAA vai VID izziņu, vai arī bankas konta izdruku par pēdējiem 4 mēnešiem.
VSAA:
- ja Tu strādā: informāciju par izziņu var saņemt šeit
- ja Tu saņem pensiju vai pabalstu: informāciju par izziņu var saņemt šeit
- ja Tu strādā un saņem pabalstu un pensiju, iesūti abas divas izziņas
VID:
- Nepieciešamo informāciju var saņemt šeit

3. Saņem kredītu

Dažu minūšu laikā pēc Tava pieteikuma mēs pieņemsim lēmumu par kredīta piešķiršanu un paziņosim to, nosūtot apstiprinājumu uz Tavu norādīto e-pastu. Tas, cik ātri Tu saņemsi naudu, atkarīgs no pakalpojuma papildus funkcijas un bankas, kurā Tev ir konts.

Kredītam vari pieteikties 2 veidos:

A.

Piesaki kredītu internetā! Autorizējies savā SMScredit.lv lietotāja profilā un izvēlies kredīta summu, veicot pieteikumā nepieciešamās darbības.

B.

Piezvani! Kad esi reģistrējies sistēmā, no jebkura tālruņa numura piezvani mums uz 67 333 990 un izstāsti, cik naudas Tu vēlies aizņemties.