SMScredit.lv atbalsts sportam

Ikviens sportists tiecas pēc panākumiem. Panākumi ir smaga, ilgstoša un pacietīga darba rezultāts, kā sasniegšanai ir nepieciešams gan psiholoģisks, gan finansiāls atbalsts. Kad mūsu sportisti saņem atbalstu, iegūst arī attiecīgais sporta veids, un tā ir iespēja nest Latvijas vārdu pasaulē. Tieši šis ir iemesls, kāpēc SMScredit.lv jau kopš 2009. gada atbalsta Latvijas sportistus un nozīmīgākos sporta veidus.

Pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš

Latvijas pludmales volejbolisti Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš pierādīja, ka arī mūsu klimata joslā, kur vasara ilgst vien trīs mēnešus gadā, ar darbu, apņēmību un aizrautību, var sasniegt tādu profesionālās sagatavotības līmeni, kas ļauj rādīt piemēru pasaules labākajiem pludmales volejbolistiem. 2013. gadā notiekošajā Eiropas čempionātā pludmales volejbolā sportisti ieguva sudraba medaļas, drīz pēc tam Maskavas Grand Slam turnīrā, sportisti triumfēja, izcīnot zelta medaļas. Volejbolisti turpina attīstīties un sasniegt rezultātus pasaules līmenī.

Skeletonisti Tomass un Martins Dukuri

Skeletonisti Martins un Tomass Dukuri ieguvuši starptautisku atzinību un nenoliedzami ir pierādījuši Latvijas sportistu spēju būt labākajiem visas pasaules mērogā. Martins Dukurs Divu Olimpisko spēļu sudraba medaļu ieguvējs, astoņkārtējs pasaules kausa izcīņas uzvarētājs, kā arī pieckārtējs pasaules (2011, 2012, 2015, 2016, 2017) un astoņkārtējs Eiropas čempions, savukārt Tomass Dukurs 2007.[3] un 2013. gada Eiropas čempionāta bronzas medaļas laureāts un 2012. un 2014. gada Eiropas čempionāta sudraba medaļas laureāts.

Vieglatlēte Laura Ikauniece-Admidiņa

Kopš 2014. gada SMScredit.lv atbalsta talantīgo latviešu vieglatlēti Lauru Ikaunieci-Admidiņu, kura startē daudzcīņas sacensībās. 2012.gada Eiropas čempionātā Laura Ikauniece izcīnīja bronzas medaļu septiņcīņā, un jau kopš 2010. gada sportiste ir Latvijas Olimpiskās vienības sastāvā. 2015. gadā sportiste ieguva bronzas medaļu Pasaules čempionātā Pekinā. Ir atzīta par 2013. un 2015. gada Latvijas labāko vieglatlētu un par 2015. gada labāko sportisti Latvijā.Sadarbības jautājumos raksti e-pastu: reklama@smscredit.lv