3 vienkārši soļi, un 10 minūšu laikā* nauda būs Tavā kontā!

 1. Reģistrējies
 2. Apstiprini profilu
 3. Saņem naudu!
 1. Reģistrējies un izvēlies kredīta summu un termiņu

  Kredītam reģistrējies tikai vienreiz, tas aizņems tikai dažas minūtes. Lai pieteiktos kredītam, Tev ir jābūt 20 līdz 80 gadus vecam Latvijas iedzīvotājam un Tev nedrīkst būt kavēti kredīta maksājumi vai pārkāpti parādsaistību noteikumi citās finanšu institūcijās. Lai reģistrētos, Tev ir jānorāda personas kods, mobilā tālruņa numurs un e-pasts.

 2. Apstiprini profilu

  Lai pārliecinātos, ka mūsu rīcībā ir pareizs konta numurs un kredīts nonāks Tavā kontā, pēc reģistrācijas no sava bankas konta pārskaiti mums 0.01 EUR. Nepieciešamā informācija maksājuma veikšanai ŠEIT.

 3. Saņem naudu

  Dažu minūšu laikā pēc Tava pieteikuma mēs pieņemsim lēmumu par kredīta piešķiršanu un paziņosim to. Ja īsziņā vai e-pasta paziņojumā saņemsi „Kredīts ir piešķirts!”, nekavējoties uz Tavu norādīto kontu pārskaitīsim kredītu. Tas, cik ātri Tu saņemsi naudu, atkarīgs no bankas, kurā Tev ir konts.

  Kredītam vari pieteikties 4 veidos:

  1. Piesaki kredītu internetā! Autorizējies savā SMScredit.lv lietotāja profilā. Kad esi izvēlējies kredīta summu un termiņu, uz kuru vēlies to saņemt, spied „Saņemt kredītu”. Izvēlēto summu un termiņu apstiprini, nospiežot „Apstiprinu”.
  2. Sūti SMS! No tālruņa numura, kuru esi norādījis, reģistrējoties sistēmā, atsūti mums īsziņu uz numuru 157, minot šādus datus šādā secībā: EUR summa termiņš parole
   Īsziņas paraugs: EUR 200 30 pipars007
  3. Piezvani! Kad esi reģistrējies sistēmā, no jebkura tālruņa numura piezvani mums uz 67333990 un izstāsti, cik naudas un uz kādu termiņu Tu vēlies aizņemties. Zvanot, iespējams pieteikties arī skaidras naudas izmaksai, kādā no VAS «Latvijas Pasts» nodaļām.

  *98% gadījumu, pēc Tava kredīta pieteikuma izskatīšanas un apstiprināšanas SMScredit.lv darba laikā un vienas bankas ietvaros.