Jaunajiem
klientiem 100% atlaide
procentu maksai*

Esi mūsu klients? Ienāc savā profilā!
Izvēlies kredītlīnijas summu
 €
Virs EUR - ja aizņemies . reizi.

Iespējas kā atmaksāt

Vienā maksājumā
Atmaksājamā summa
vai
Vairākos maksājumos

Jaunākās ziņas

 • Piedalies izlozē un laimē jau 2000 EUR!

  16.03.2020

  Laimē 2000 EUR

  SMScredit.lv saviem klientiem piedāvā iespēju piedalīties izlozē un laimēt jau 2000 EUR: Galvenā balva – 2000 EUR! Kas jādara, lai piedalītos izlozē? Tas ir pavisam vienkārši – laika posmā no 16. līdz 31. martam ielogojies savā SMScredit.lv lietotāja profilā* un tiksireģistrēts dalībai izlozē. IENĀKT PROFILĀ >> Izloze notiks, 2020. gada 2.aprīlī. Balvu ieguvējam/-ai tiks nosūtīta ziņa […]

  SMScredit.lv aktualitātes

  The post Piedalies izlozē un laimē jau 2000 EUR! appeared first on SMScredit.lv aktualitātes.

 • Informatīvs paziņojums

  13.03.2020

  Informatīvs paziņojums

  Situācija valstī aktualizējusi jautājumus par turpmāko aizdevumu saņemšanas kārtību un atmaksas iespējām. Vēlamies informēt, ka SMScredit.lv turpinās saviem klientiem nodrošināt piedāvāto pakalpojumu pieejamību kā līdz šim, bez darba laika izmaiņām. Ja ir radušās grūtības veikt aizdevuma atmaksu, aicinām  ar mums sazināties, zvanot pa tālruni 67 333 990. Katra situācija tiks izvērtēta individuāli un kopīgi vienosimies […]

  SMScredit.lv aktualitātes

  The post Informatīvs paziņojums appeared first on SMScredit.lv aktualitātes.

 • Cik vidēji izmaksā auto uzturēšana?

  13.03.2020

  Auto uzturēšana

  Auto iegāde patiesībā ir vieglākais solis, jo tās uzturēšana prasīs regulārus un reizēm – arī neprognozētus ieguldījumus. Taču ar cik lieliem izdevumiem jārēķinās? Uzzini to šajā rakstā! Viss atkarīgs no konkrētās automašīnas un braukšanas paradumiem To, cik daudz automašīna izmaksās, ietekmē ļoti daudz faktoru, tāpēc, lai raksts būtu kaut nedaudz objektīvs, par pamatu izvēlēsimies 2009. […]

  Publikācijas

  The post Cik vidēji izmaksā auto uzturēšana? appeared first on SMScredit.lv aktualitātes.

Kāpēc izvēlēties SMScredit.lv?

Ērti

Piesaki kredītu internetā vai piezvanot. Izvēlies sev ērtāko veidu!

Izdevīgi

Zemas procentu likmes un dažādi sadarbības partneru piedāvājumi

Elastīgi

Apmaksā kredītu pa daļām vai pilnā apmērā

Uzticami

SMScredit.lv uzticas vairāk kā 4 miljoni klientu visā Eiropā

Kā saņemt kredītu?

Saņem kredītu līdz 500 €!

Kontaktinformācija:

AS “4finance”, reģistrācijas numurs: 40003991692, adrese: Lielirbes iela 17A-8, Rīga, LV-1046. Speciālā atļauja (licence) patērētāju kreditēšanas pakalpojumu sniegšanai Latvijas Republikā Nr. NK-2016-021, pamatojoties uz Patērētāju tiesību aizsardzības centra 2016. gada 15. septembra lēmumu Nr.NK-2016-30.

Gada procentu likme (GPL): 

Uzskatāms piemērs: aizņemoties 300 € uz 12 mēnešiem, atmaksu veicot 12 maksājumos ar aizņēmuma likmi mēnesī 2.10%. Aizņēmuma likme gadā 25.55%, gada procentu likme 28.76%, kopējā atmaksājamā summa 342.51 €, ja tiek ievēroti līguma noteikumi.

Gada procentu likme (GPL) (ar atlaidi):

Uzskatāms piemērs: aizņemoties 300 € uz 12 mēnešiem, atmaksu veicot 12 maksājumos ar aizņēmuma likmi mēnesī 1.82%. Aizņēmuma likme gadā 21.88%, gada procentu likme 23.74%, kopējā atmaksājamā summa 336.70 €, ja tiek ievēroti līguma noteikumi.

* 100% atlaide procentu maksai:
100% atlaide procentu maksai tiek piemērota pirmajām 30 dienām kopš kredīta saņemšanas.

Kādos gadījumos SMScredit.lv ātrie kredīti ir piemērota izvēle?

Ja radušies neplānoti medicīnas izdevumi, vajadzīgs automašīnas remonts vai jāiegādājas jauns ledusskapis un ātri nepieciešama papildus nauda, mēs, SMScredit.lv, varam Tev palīdzēt. Pie mums vari aizņemties no 50 līdz 500 EUR ar iespēju veikt atmaksu vienā vai vairākos maksājumos. 

SMScredit.lv ātrais kredīts ir pieejams, ja Tev:

 • ir atbilstoši ienākumi (alga, pensija, pabalsts, u.c.);
 • ir no 20 līdz 80 gadiem un esi pastāvīgs Latvijas iedzīvotājs;
 • nav kavēti kredīta maksājumi un pārkāptas kredītsaistības;
 • ir aktīvs mobilā telefona pieslēgums un bankas konts kādā no Latvijas bankām.

Lai saņemtu ātro kredītu, nav nepieciešama nedz izziņa no darba vietas, nedz ķīla un/vai galvojums, bet Tev būs jānosūta VSAA vai VID izziņa par Tavu ienākumu apmēru.

Kad pienācis maksājuma termiņš, Tev ir pieejamas 3 opcijas, kā šo maksājumu veikt:

 • izmantojot internetbanku;
 • dodoties uz jebkuru bankas filiāli;
 • apmeklējot kādu no Latvijas Pasta nodaļām.

Atceries, ka norādītajā termiņā naudai jānonāk mūsu, SMScredit.lv, bankas kontā, tāpēc maksājuma veikšanu neatliec uz pēdējo brīdi! Kredīta termiņa pagarināšana nav pieejama, taču, ja visu summu nav iespējams atmaksāt uzreiz, izmanto opciju veikt minimālo ikmēneša maksājumu. Ņem vērā, ka šis maksājums nosedz ikmēneša procentu maksu, un daļu no pamatsummas. Ikmēneša maksājumam ir noteikts minimālais apjoms, taču vari atmaksāt arī lielāku summu. Minimālo ikmēneša maksājumu vari veikt arī ātrāk, proti, 5 dienas pirms datuma, kas norādīts rēķinā, savukārt pilnu kredīta summu vari atmaksāt jebkurā brīdī līdz līgumā noteiktajam termiņam. Procentu maksa tiek piemērota par katru kapitāla izmantošanas dienu, tāpēc, lai noskaidrotu precīzu atmaksājamo summu, ielūkojies savā profilā!

Pirms aizņemies, izvērtē savu finanšu stāvokli un iepazīsties ar līguma nosacījumiem!

Informācija par saistību neizpildes gadījumiem
Saistību neizpildes gadījumā var tikt uzsākts parāda piedziņas process, prasījuma tiesības nodotas trešajām personām, negatīvi ietekmējot Aizņēmēja kredītvēsturi un iespējams kredītreitingu, kas var būt par iemeslu pakalpojuma sniedzēja atteikumam. Maksājumu kavējumu gadījumā, atbilstoši augstāk minētājam piemēram, tiek aprēķināti nokavējuma procenti 0.17% no kopējās kavēto maksājumu pamatsummas par katru kavējuma dienu.

Piedalīties!