Kādi ir galvenie nosacījumi aizdevuma saņemšanai?

Kā saprast, vai Tev pieejams aizdevums internetā?

Ikviens vēlas stabilu, neatkarīgu dzīvi un drošu vidi sev apkārt, tāpēc cilvēki ilgstoši un mērķtiecīgi strādā, lai varētu to nodrošināt. Tomēr ne vienmēr viss notiek tā, kā esam iecerējuši, un dažkārt izveidojas situācijas, kurās nepieciešams finansiāls atbalsts. Naudas aizdevums, protams, var tikt iegūts no draugiem un paziņām, bet, ja tādas iespējas nav un esi nolēmis pieteikties SMScredit.lv aizdevumam, pirms tam pārliecinies, vai atbilsti visām mūsu izvirzītajām pamatprasībām.

aizdevums-internetā

SMScredit.lv nosacījumi, lai tiktu izsniegts aizdevums internetā

Ātrie aizdevumi plaši pazīstami tieši tādēļ, ka aizņemšanās process, salīdzinot ar kredīta noformēšanu bankā, ir vienkāršāks un ne tik laikietilpīgs. Tomēr tas nebūt nenozīmē, ka ātrais aizdevums pieejams ikvienam. Arī nebanku aizdevējs, tāpat kā bankas, pirms aizdevuma izsniegšanas rūpīgi izvērtē ikvienu pieteikumu. Lielākoties visu nebanku kreditoru prasības ir līdzīgas, kaut arī dažkārt nianses mēdz atšķirties.

Ātrais aizdevums internetā pie mums ir pieejams tad, ja:

  • esi vecumā no 20 līdz 75 gadiem;
  • esi Latvijas Republikas pilsonis vai pastāvīgs iedzīvotājs;
  • Tev nav kavētu parādsaistību.

Tālāk katrs no šiem kritērijiem aprakstīts sīkāk. Izlasi un izvērtē, vai pilnībā atbilsti šiem nosacījumiem!

Vecuma ierobežojums

Latvijas Republikā pilngadība iestājas 18 gadu vecumā, un dažiem var šķist nesaprotami, kāpēc visbiežāk pieejami aizdevumi no 20 gadiem. Tomēr izskaidrojums ir diezgan vienkāršs – 18 gadu vecumā lielākā daļa Latvijas jauniešu vēl ir vidusskolu vai profesionālās vidējās izglītības iestāžu audzēkņi. Likumsakarīgi, ka šajā laikā jaunieši vēl arvien dzīvo pie saviem vecākiem un visdrīzāk viņiem arī nav pastāvīgas darba vietas ar regulāriem ienākumiem. No aizdevēja puses raugoties, šī ir augsta riska debitoru grupa, tādēļ tiek piedāvāts aizdevums no 20 gadiem.

Vecuma maksimums tiek skaidrots ar to, ka vecuma grupā pēc 75 gadiem samazinās strādājošo pensionāru īpatsvars, līdz ar to arī rūk ienākumu līmenis un aizdevums internetā var radīt papildu apgrūtinājumu.

aizdevumi internetā

Pilsonība vai pastāvīgā iedzīvotāja statuss

Kaut arī šis punkts vairumam ļaužu šķiet pašsaprotams, jāatzīmē, ka cilvēkiem, kas atbraukuši uz Latviju īslaicīgi, ātrie aizdevumi internetā netiek piešķirti. Tā kā katrā valstī ir atšķirīga likumdošana un visbiežāk vienas valsts tiesību un normatīvos aktus nevar piemērot citu valstu pilsoņiem, kredītu aizdevumi tiek nodrošināti tikai Latvijas Republikas pilsoņiem vai pastāvīgajiem iedzīvotājiem.

Kredītvēsture

Naudas aizdevumi internetā tiek piešķirti tikai personām ar pozitīvu kredītvēsturi. Tas nozīmē, ka pirms tiks izsniegts aizdevums internetā aizdevējs SMScredit.lv pārbaudīs Tavu maksātspēju un atbildību, nokārtojot parādsaistības. Paturi prātā, ka Tavu kredītvēsturi veido:

  • disciplinētība, veicot dažādu ikdienas rēķinu apmaksu (piemēram, komunālo pakalpojumu rēķins vai maksa par televīzijas vai interneta pakalpojumiem);
  • informācija par iepriekš izmantota vai esoša aizdevuma atmaksu.

Dati par cilvēka kredītvēsturi pieejami vienotās datubāzēs, un tas aizdevējam atvieglo izpētes procesu. Atceries, ka tad, ja Tava kredītvēsture ir negatīva, aizdevums visdrīzāk netiks piešķirts. Tāpēc rūpējies par savu kredītvēsturi jau no pirmās patstāvīgās dzīves dienas – ikviens rūpīgi veiktais maksājums var dot ieguldījumu Tavas pozitīvās statistikas veidošanā, un vēlāk aizdevējs nešaubīsies, ka Tev var tikt piešķirts aizdevums internetā!

Ienākumi

Ne visi kredītdevēji izdala ienākumu līmeni kā pamatprasību, lai klientam varētu tikt izsniegts īstermiņa aizdevums. Tomēr, rūpīgi izpētot statistikas rādītājus, vispārīgos ieteikumus un nosacījumus, kas jāizpilda, lai būtu pieejami ātrie aizdevumi internetā, secināsi, ka aizdevējam SMScredit.lv ienākumi ir viens no būtiskākajiem faktoriem aizņemšanās procesā:

  1. lai saņemtu aizdevumu internetā, ienākumiem jābūt regulāriem. Ne visi aizdevēji pieprasa, lai Tev būtu pastāvīga darba vieta, jo par ienākumu avotu tiek uzskatītas arī pensijas vai stipendijas;
  2. samēro aizdevuma lielumu ar saviem ienākumiem. SMScredit.lv speciālisti iesaka – aizdevuma ikmēneša maksājumam nevajadzētu pārsniegt 30% no Taviem ienākumiem.

aizdevums

Pārdomāts aizdevums pie droša aizdevēja

Ja Tev nepieciešams aizdevums internetā un Tu atbilsti visām iepriekš minētajām prasībām, paturi prātā arī to, ka jāizvēlas drošs aizdevējs. Lai nekļūdītos, izpēti citu klientu atsauksmes un pārbaudi, vai aizdevējs ir Latvijas Alternatīvo finanšu pakalpojumu asociācijas (LAFPA) biedrs! SMScredit.lv ir LAFPA biedrs, un tas nozīmē, ka aizdevums internetā tiek nodrošināts, balstoties uz godprātīga un atbildīga aizdevēja darbības principiem.

Lai varētu noformēt aizdevumu, Tev vajadzīgs:

  • dators un mobilais telefons, lai varētu izveidot savu profilu aizdevēja mājaslapā;
  • konts kādā no Latvijā esošajām bankām – no tā Tu pārskaitīsi 0,01 eiro uz SMScredit.lv kontu, lai apstiprinātu savu identitāti, un tajā arī nonāks piešķirtais aizdevums.

Ja Tu izmanto SMScredit.lv pakalpojumus pirmo reizi, atceries, ka pie mums pieejams bezprocentu aizdevums – tas nozīmē, ka Tev jāatdod tikai tā naudas summa, ko būsi saņēmis, bet papildu maksa par pakalpojumu piemērota netiek.

SMScredit.lv atgādina – vienmēr rūpīgi apsver, vai aizdevums ir patiešām vajadzīgs, un neaizņemies neapdomīgiem pirkumiem vai citu parādsaistību segšanai! Aizņemies atbildīgi un izvērtē savas iespējas laikus atmaksāt aizdevumu!