Atgriezties galvenajā lapā
1.3.2016

AS 4finance ievērojami uzlabo pozīciju Latvijas labāko darba devēju TOP 50

AS 4finance ievērojami uzlabo pozīciju Latvijas labāko darba devēju TOP 50

Uzņēmums AS 4finance iekļauts starp 2015. gada 50 labākajiem Latvijas darba devējiem. Vēl 2014. gadā AS 4finance ierindojās 31. vietā, taču jau 2015. gadā vadošais nebanku kredītdevējs Latvijā kļuvis par vienu no 20 iekārojamākajiem darba devējiem.

Darbinieks uzņēmumā ir viena no tā pamatvērtībām – gada laikā Latvijas biroja darbinieku skaits pieaudzis par 32%. AS 4finance darbinieki var lepoties, ka strādā sociāli atbildīgā uzņēmumā, kas ne tikai rūpējas par saviem darbiniekiem un nodrošina visas sociālās garantijas, bet arī atbalsta dzīvniekus, sportistus, izglītību un zinātni. Tāpat AS 4finance jau divus gadus pēc kārtas ieguvis stratēģiskā vadības instrumenta “Ilgtspējas indekss” novērtējumu, iekļūstot Sudraba kategorijā, kas apliecina, ka uzņēmums arī strādā atbilstoši ilgtspējas principiem.

Vairāk informācijas par aptauju var apskatīt šeit.

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, spied šeit.

AS 4finance ievērojami uzlabo pozīciju Latvijas labāko darba devēju TOP 50

Uzņēmums AS 4finance iekļauts starp 2015. gada 50 labākajiem Latvijas darba devējiem. Vēl 2014. gadā AS 4finance ierindojās 31. vietā, taču jau 2015. gadā vadošais nebanku kredītdevējs Latvijā kļuvis par vienu no 20 iekārojamākajiem darba devējiem.

Darbinieks uzņēmumā ir viena no tā pamatvērtībām – gada laikā Latvijas biroja darbinieku skaits pieaudzis par 32%. AS 4finance darbinieki var lepoties, ka strādā sociāli atbildīgā uzņēmumā, kas ne tikai rūpējas par saviem darbiniekiem un nodrošina visas sociālās garantijas, bet arī atbalsta dzīvniekus, sportistus, izglītību un zinātni. Tāpat AS 4finance jau divus gadus pēc kārtas ieguvis stratēģiskā vadības instrumenta “Ilgtspējas indekss” novērtējumu, iekļūstot Sudraba kategorijā, kas apliecina, ka uzņēmums arī strādā atbilstoši ilgtspējas principiem.

Vairāk informācijas par aptauju var apskatīt šeit.

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, spied šeit.

Jaunākās ziņas