Atgriezties galvenajā lapā
15.8.2020

Trīs priekšrocības, ko sniedz nebanku kredīti

Kad nepieciešami papildu līdzekļi, nebanku aizdevumi ir viens no pirmajiem variantiem, kas mēdz ienākt prātā. Kādi ir to galvenie plusi? Lasi un uzzini!

1. priekšrocība: ērta un vienkārša pieteikšanās

Foto: Unsplash.com

Ne velti nebanku kredīti ir tik iecienīts pakalpojums  – nepieciešamajam naudas apjomam vari pieteikties ļoti ērti, turklāt pieteikumi tiek izskatīti katru dienu (SMScredit.lv gadījumā – laika periodā no 08:00 līdz 23:00). Viss, kas Tev jāizdara – jāveic reģistrācija internetā, norādot svarīgākos personas datus un informāciju par ienākumiem, kā arī jāidentificē sevi (ar internetbankas palīdzību vai 0,01 eiro pārskaitījumu), un uzreiz pēc tam vari pieteikties vēlamajai summai. Lai to visu izdarītu, pietiek ar dažām minūtēm!

2. priekšrocība: elastīgi naudas atmaksas nosacījumi

SMScredit.lv kredītlīnijas gadījumā visa nauda nav jāatgriež jau pēc mēneša – atmaksa tiek veikta ar regulāriem ikmēneša maksājumiem, kas sevī ietver procentus no pamatsummas un kredītlīnijas lietošanas procentus. Turklāt mēs nosakām vien minimālo maksājuma summu; ja vēlies, vari veikt arī lielāku maksājumu, tādējādi samazinot atlikušo pamatsummas daļu un, atkarībā no summas lieluma, tiks samazināts arī maksājumu skaits..

3. priekšrocība: nelielas izmaksas (it īpaši, aizņemoties pirmo reizi)

Foto: Unsplash.com

Pie mums, SMScredit.lv, kredītlīnija, aizņemoties pirmo reizi, ir ar 100% atlaidi pirmajam procentu maksājumam. Taču arī pastāvīgajiem klientiem procentu maksa par aizņemšanos (ar noteikumu, ka maksājums tiek veikts noteiktajā termiņā) ir ļoti samērīga (2,1% mēnesī), turklāt regulāri tiek piedāvātas arī dažādas akcijas un atlaides.

Secinājumi? Ir skaidrs, ka nebanku kredīts vai kredītlīnija var lieti noderēt daudzās situācijās, pateicoties gan pieteikšanās ērtumam, gan nelielajai procentu maksai un elastīgajiem atmaksas nosacījumiem. Ar SMScredit.lv palīdzību vari aizņemties līdz pat 500 eiro, taču dari to vien tad, ja naudas atmaksāšana Tev nesagādās nekādas problēmas!

Seši populāri jautājumi par nebanku kredītiem

1. Vai nebanku kredīti ir uzticams finanšu pakalpojums?

Jā, taču ar nosacījumu, ka izvēlies uzticamu aizdevēju, kas ir Latvijas Alternatīvo Finanšu Pakalpojumu Asociācijas (LAFPA) biedrs. Protams, arī mēs, SMScredit.lv, esam šīs asociācijas biedru pulkā.

2. Kāpēc atsevišķu nebanku kredītdevēju mājaslapās redzama zīme “Atbildīgs aizdevējs”, un ko tā nozīmē?

Šādu atpazīstamības zīmi saņem LAFPA biedri, kas ir pievienojušies asociācijas labās prakses standartam, tādējādi kredītņēmējiem nodrošinot drošību un saprotamus noteikumus sadarbībai. Arī SMScredit.lv ir atbildīgs aizdevējs.

3. Vai nebanku kredītdevēju pakalpojumi pieejami arī tad, ja man ir kavēti kredīta maksājumi vai pārkāptas kredītsaistības?

Nē, vismaz pie SMScredit.lv šādā gadījumā naudu iegūt nav iespējams.

4. Cik sena ir nebanku kredītu vēsture Latvijā?

Esam pirmie, kuri Latvijā ieviesa šo pakalpojumu, un tas notika 2008. gadā.

5. Vai, aizņemoties naudu no nebanku kredītdevēja, ir jānorāda, kā tā tiks tērēta?

Nē, šāds noteikums nepastāv. Taču atceries, ka pakalpojums domāts, lai veiktu neatliekamus un svarīgus pirkumus. Tāpat šis kredīta/kredītlīnijas veids nav paredzēts ieilgušu finanšu problēmu risināšanai.

6. Vai nebanku kredītam ir nepieciešama ķīla?

Nē; arī šis ir viens no attiecīgā pakalpojuma būtiskiem plusiem.

¿Quieres tu primer préstamo ya?

Consigue tus primeros 300€ sin intereses ni comisiones, y devuélvelos en 30 días

Solicita tu crédito ahora

Jaunākās ziņas