Atgriezties galvenajā lapā
13.7.2017

Vai zini, kā ilgtermiņa kredīts var palīdzēt Tev atrisināt dažādas dzīves situācijas?

Dzīve ir neparedzama, tā var sagādāt dažādas pozitīvas un ne ļoti patīkamas situācijas, kuras Tev gribot negribot ir jāatrisina. Neliels triks, ko pielietot nepatīkamo situāciju risināšanas laikā – aplūko to visu no skatupunkta “Ko labu es iegūstu no šīs situācijas?” – sākumā šķietami nepatīkamā situācija iegūs citas nokrāsas, bet Tu - mācību nākamajām reizēm. Kas gan var atgadīties, un kādos gadījumos var palīdzēt ilgtermiņa kredīts, uzzini SMScredit.lv speciālistu sagatavotajā rakstā!

kredīti internetā

Kas lācītim vēderā?

Ilgtermiņa kredīts ir ilgtermiņa aizdevums, ko iespējams no kreditora saņemt gan pret ķīlu, gan bez jebkādiem drošības līdzekļiem.Ilgtermiņa aizdevumi ir pieejami ar iespēju tos atmaksāt:

  • piecu līdz sešu mēnešu laikā;
  • 12 mēnešu laikā;
  • atsevišķi aizdevēji piedāvā arī termiņu līdz 60 mēnešiem.

Līdz ar pasaules attīstību ir uzlabojušās arī informācijas tehnoloģijas, tādēļ, ja nevēlies doties uz aizdevēja filiāli, lai noformētu kredītu, ilgtermiņa aizdevums internetā ir Tavā rīcībā. Ilgtermiņa kredīti internetā ir pieejami amplitūdā no 1 eiro līdz 1 000 eiro, taču atsevišķu nebanku kreditoru piedāvājumā ir arī līdz 15 000 eiro un pat 130 000 eiro lieli ilgtermiņa aizdevumi.Tagad, kad zini, kas ir ilgtermiņa aizdevums un kādā apmērā tas ir pieejams, noskaidro, vai tas var palīdzēt atrisināt Tavā dzīvē radušos situāciju vai īstenot plānu!

ilgtermiņa aizdevums

Ko ar to iesākt?

Ja ātrie kredīti ir radīti kā palīgi neparedzētu situāciju risināšanā, tad ilgtermiņa aizdevumi palīdz plānotu pirkumu un notikumu realizācijā. Lai būtu vieglāk saprast, kad noderēs ilgtermiņa aizdevums, SMScredit.lv aicina iedomāties dažas ainiņas, kurās kredīti internetā ilgtermiņa lietošanai palīdzējuši cilvēkiem īstenot sen lolotus plānus vai atrisināt radušās situācijas, kurām ātrais kredīts nav piemērots. Lūk, kādas tās ir!

Negaidīts potītes izmežģījums

Iedomājies situāciju, kurā ilgtermiņa kredīts ir līdzeklis ar veselību saistītu izdevumu apmaksāšanai! Vasara ir ekskursiju, pārgājienu un izbraucienu laiks, kad var gadīties traumas. Jana kopā ar draugu kompāniju devās ceļojumā uz Itāliju, kur mazpilsētā Arco nodarbojās ar klinšu kāpšanu. Apmācību laikā viņai viss izdevās lieliski, bet pēdējā kāpienā gadījās samežģīt potīti un papildus tam vēl salauzt pēdu. Pēc ārstu apmeklējuma Jana saprata, ka ar algu vien nevarēs apmaksāt visus tūlītējos izmeklējumus, operācijas, kā arī rehabilitāciju, tādēļ nolēma, ka ilgtermiņa kredīts ir piemērotākais risinājums šai ne ļoti tīkamajai situācijai.

Karjeras izaugsme prasa savu

Turpinām ar situāciju, kurā ilgtermiņa kredīts var palīdzēt pakāpties pa karjeras kāpnēm. Iedomājies vīrieti vārdā Dainis, kurš dzīvo un strādā kādā Latvijas mazpilsētā. Viņu ir pamanījis liels uzņēmums un labprāt algotu uzcītīgo, profesionālo un rūpīgo vīrieti. Dainis ir ar mieru pieņemt šo piedāvājumu un veikt lielu soli augšup pa karjeras kāpnēm, tikai viens “BET” – jaunā darba vieta atrodas lielpilsētā, kurp sabiedriskais transports kursē tikai vienreiz dienā, pie tam pusdienlaikā. Ir nepieciešams iegādāties auto. Dainis ir izpētījis pieejamo informāciju un noskaidrojis, ka ilgtermiņa kredīts ir piemērots auto iegādei, tādēļ droši var pieņemt jauno darba piedāvājumu.

aizdevums

Zanes un Viļņa ģimenes ligzdiņa

Uzbur vēl vienu ainiņu, kurā ilgtermiņa aizdevumi var būt noderīgi. Zane un Vilnis ir jaunlaulātie, kuri ir pirmā bērniņa gaidībās. Pienācis laiks mājokli pielāgot ģimenes pieaugumam – jāveic remonts, jāsagatavo istaba mazulim un jāiegādājas zīdainim vajadzīgās lietas. Tajā pat laikā nepieciešams arī iegādāties auto un bērnu sēdeklīti, lai vieglāk būtu atgriezties no dzemdību nama un pēcāk arī apmeklēt ārstus un apciemot radiniekus. Zane plāno iet dekrētā, bet ar Viļņa algu sākumā vien nepietiks visam nepieciešamajam, tādēļ jaunieši ir izskatījuši dažādas alternatīvas, un atzīst, ka ilgtermiņa aizdevumi ir viens no optimālākajiem variantiem.

Īsumā par pielietojumu

Apkopojot trīs iepriekš uzburtās ainiņas, iespējams, Tevī jau viešas skaidrība par to, kur noder ilgtermiņa aizdevums. Ja Tu plāno kādu nopietnu notikumu, piemēram:

  • mājvietas remontu;
  • sadzīves tehnikas iegādi;
  • auto remontu;
  • vai atgadījušās nopietnas veselības problēmas, ilgtermiņa aizdevums var būt veids, kā apmaksāt izdevumus.

Ilgtermiņa aizdevumi var noderēt ne tikai personīgās dzīves situāciju risināšanai un veselības sakārtošanai, bet arī biznesa jautājumos - arī uzņēmēji novērtē iespējas, ko sniedz ilgtermiņa aizdevums, jo iegūto finansējumu var izmantot biznesa uzsākšanai vai jaunu produktu ieviešanai.

Pārskati savu ikdienu, plānus un iespējas!

Tagad, kad zini, kas ir ilgtermiņa kredīts un kam to izmanto, Tu vari vēlreiz apskatīt savas dzīves situācijas un iespējas. Plāno kapitālo remontu dzīvoklī vai lauku mājās vajadzīga jauna dārza tehnika? Negaidīti sašķobījusies veselība? Ilgtermiņa aizdevumi var palīdzēt atrisināt šīs situācijas! Pastāsti komentāros par saviem plāniem!SMScredit.lv atgādina – aizņemies apdomīgi, rūpīgi izvērtējot savu finansiālo stāvokli un iespējas atmaksāt kredītu!

¿Quieres tu primer préstamo ya?

Consigue tus primeros 300€ sin intereses ni comisiones, y devuélvelos en 30 días

Solicita tu crédito ahora

Jaunākās ziņas