Konkursa “Reģistrējies jaunumiem no SMScredit.lv un laimē Xiaomi MI Mop Pro putekļsūcēju” noteikumi.

Konkursa “Reģistrējies jaunumiem no SMScredit.lv un laimē Xiaomi MI Mop Pro putekļsūcēju”, turpmāk tekstā – Konkurss, organizētājs: AS „4finance”, reģistrācijas numurs 40003991692, juridiskā adrese: Lielirbes iela 17A-8, Rīga, LV-1046.

2. Konkursa norises teritorija: Latvijas Republika

3. Konkursa norises sākuma datums: 15.06.2020

4. Konkursa norises beigu datums: 15.07.2020

5. Konkursa balvu fonds: Xiaomi MI Mop Pro putekļsūcējs.

6. Konkursa norises kārtība un piedalīšanās nosacījumi: Konkursā piedalās visas personas, kas līdz 15.07.2020. pl. 23:59 būs reģistrējušās SMScredit.lv jaunumu saņemšanai www.smscredit.lv mājaslapā. Starp visiem Konkursa dalībniekiem, kas līdz 15.07.2020. pl. 23:59 būs reģistrējušies SMScredit.lv jaunumu saņemšanai www.smscredit.lv mājaslapā pēc nejaušības principa 17.07.2020. tiks izlozēts Konkursa balvas saņēmējs.

7. Konkursā laimējušās personas izsludināšanas kārtība: balvas ieguvējam tiks nosūtīta ziņa uz uzvarētāja e-pasta adresi, kas tiks norādīta, reģistrējoties SMScredit.lv jaunumiem www.smscredit.lv mājaslapā. Gadījuma, ja ar laimētāju neizdosies sazināties uz norādīto e-pasta adresi trīs darba dienu laikā pēc izlozes, tad balva paliek organizatoru īpašumā

8. Laimesta ieguvējs balvu varēs saņemt Rīgā, Lielirbes iela 17a-8. Saņemot balvu, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments. Laimesta ieguvējs balvu varēs izņemt no 20.07.2020. līdz 20.08.2020. Gadījumā, ja uzvarētājs neierodas pēc balvas norādītajā termiņā, tad balva paliek organizatoru īpašumā. Konkursa organizētājs sedz Latvijas Republikā spēkā esošajos tiesību aktos noteiktos nodokļus saistībā ar balvu.

9. Aizdomu gadījumā par krāpšanos un/vai spēles rezultāta falsificēšanu, kā arī gadījumā, ja Konkursa dalībnieka dati atšķiras no personas, kas izsaka vēlmi saņemt balvu, Konkursa organizētājam ir tiesības anulēt jebkura spēles dalībnieka rezultātu un izslēgt šādu dalībnieku no Konkursa, kā arī nepiešķirt Konkursa balvu.

10. Konkursā nedrīkst piedalīties AS “4finance” darbinieki. Ja šis noteikums tiek pārkāpts un par uzvarētāju kļūst persona, kas nav tiesīga piedalīties Konkursā, tad tiks izlozēts cits laimētājs.

11. Piedaloties Konkursā, dalībnieks apliecina, ka piekrīt šiem Konkursa noteikumiem un ka Konkursa organizētājs drīkst apstrādāt, uzglabāt un izmantot Konkursa dalībnieka datus Konkursa uzvarētāju noteikšanai un to publicēšanai, kā arī balvu izsniegšanai. Datu apstrādes mērķis ir nodrošināt konkursa uzvarētāju noskaidrošanu un balvu izsniegšanu.